kwi 17 2018 Warto mieć płytki w garażu?
Komentarze: 0

Płytki do garażu uważane są za ekstrawagancje. Czy faktycznie tak jest? Jeszcze w latach 90-tych oraz na początku XXI wieku mało kto w Polsce zarabiał na tyle dużo, aby myśleć o płytkach w garażu. Płytki kładziono głównie lub niemal wyłącznie w mieszkaniach oraz domach. Czy faktycznie płytki położone w garażu są tylko ekstrawagancją, która ma na celu chwalenie się swoją zamożnościom?

Płytki do garażu w praktyce

Jeśli chcemy ocenić faktyczną przydatność płytek w garażu, warto przyjrzeć się profesjonalistom. Jeżeli pojedziemy na niemal każdy warsztat samochodowy (a możemy uznać je za swego rodzaju duży garaż), to w każdym będą położone płytki. Wynika to z wielu pożytecznych aspektów takiego rozwiązania, a ciekawą ofertę sprawdzisz na https://home100.pl/plytki-do-garazu

.

Wylewki jakie są wykonywane w garażach oraz innego rodzaju pomieszczeniach przeznaczonych pod warsztaty, są zazwyczaj słabej jakości. Przeważa w nich przede wszystkim piasek oraz innego rodzaju kruszywo. Z tego powodu są one kruche oraz mało odporne na ścieranie. Brak wytrzymałości to jeden argument. Drugi jest związany z parametrem nasiąkliwości podłoża. Nasiąkliwości cementu jest dużo większa niż płytek, co zdecydowanie jest negatywne, kiedy wyleje się nam olej lub benzyna. Przebywanie w garażu w oparach benzyny lub oleju nie jest na pewno miłym doznaniem.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz