Archiwum 06 kwietnia 2018


kwi 06 2018 Trwałe i estetyczne płytki do przedpokoju...
Komentarze: 0

Przedpokój to pomieszczenie, w którym podłoga jest narażona na wyjątkowo intensywne użytkowanie, a także na kontakt z zabrudzeniami takimi jak piasek oraz błoto. Dlatego w przypadku tego wnętrza należy zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiednich płytek.

Trwałe i odporne na ścieranie

Płytki do przedpokoju powinny charakteryzować się odpowiednią trwałością. Muszą być przede wszystkim bardzo odporne na ścieranie. W tym niewielkim pomieszczeniu zazwyczaj panuje dosyć duży ruch. Dodatkowo drobiny piasku, które przenoszone są na obuwiu zwiększają ścieranie podłogi. Odpowiednią trwałością charakteryzuje się gres, który jest wyjątkowo twardym materiałem.

Dopasowane do wystroju

Oczywiście przy wyborze płytek do przedpokoju należy również zwrócić uwagę na dobranie ich do wystroju pomieszczenia. Ponieważ przedpokój jest zazwyczaj mały, najlepiej zdecydować się na jednolite płytki bez dużych wzorów. Dobrym wyborem będzie podłoga w jasnym kolorze, który optycznie powiększy wnętrze.

Wybór płytek dostępnych na rynku jest naprawdę ogromny, więc nie ma problemu ze znalezieniem materiału np. https://home100.pl/plytki-do-przedpokoju, który pozwoli na trwałe i estetyczne wykończenie podłogi w przedpokoju, a także w każdym innym pomieszczeniu.