Archiwum 10 kwietnia 2018


kwi 10 2018 "Program do remontu"
Komentarze: 0

Urządzenie domu jest jedną z fajniejszych czynności, jakie nas czekają podczas remontu lub wykańczania nowego domu. Najfajniejszą rzeczą jest samo projektowanie. Obecnie jest to tym lepsze niż niegdyś, że w fazie projektowej mamy możliwość zobaczenia wstępnej wizualizacji na komputerze. Kiedyś do wykorzystania mieliśmy jedynie własną wyobraźnie, a ta mogła czasami przewidzieć efekt inny od tego jaki chcieliśmy osiągnąć. Programów wizualizacji jest wiele, ale każdy z nich oferuje bogate możliwości.

Jakie możliwości daje nam „program do remontu”?

Program „do remontu” pozwala nam na sprawdzenie wielu opcji. Możemy w  nim sprawdzić:

kolory ścian; rozkład oświetlenia; wygląd płytek (na przykład czy lepsze są płytki cegiełki czy klasyczne, które znajdziesz na Home100); wygląd i kolor paneli, jak wyglądają dodatki (na przykład dywany lub zasłony);

Opcji jest oczywiście dużo więcej, do najciekawszych jakie należało by jeszcze wymienić, jest kalkulator kosztów. Program na podstawie hipotetycznej wydajności i ceny farby, albo metra kwadratowego paneli , wyliczy nam ile remont będzie nas kosztował. Jest to zdecydowanie duże ułatwienie. Często jest tak bowiem, że zbyt optymistycznie podchodzimy do tematu remontu i mamy później problem z jego ukończeniem.